ימים מיוחדים

יוצאים מהשגרה

גלעד לייבוביץ, בלוגר ואוצר תוכן, ימים מיוחדים

אודות

עשוי להכיל קישורי שותפים שעוזרים לאתר להרוויח מרכישות.

היוש ושלום רב לכם, אני גלעד לייבוביץ. ההכשרה הרשמית שלי היא הנדסת תעשיה וניהול ויש לי ניסיון במקצועות רציניים וכבדים כמו אפיון חוויית משתמש (UX), הטמעה ופיתוח הדרכה. מסתבר שאני גם ממש אוהב לכתוב 🙂

אחרי שנים על גבי שנים שבהן אפיינתי מוצרים של אחרים, כתבתי חומרי הדרכה עבור אחרים והעברתי הדרכות על מוצרים של אחרים, האתר הזה הוא 100% אני. הבלוג הולך לכלול תכנים יעילים בעלי ערך רציני כמו שהייתם מצפים ממהנדס וממדריך, וגם לא מעט הפתעות בלתי צפויות אשר נובעות מהדמיון הפרוע שלי שעובד שעות נוספות.

איך הגעתי לרעיון הזה?

מישהו שאני מכיר עוקב כבר מספר שנים אחרי כל מיני תופעות, למשל רעידות אדמה, סופות טורנדו, צונאמי… בתוך כל החגיגה הזו נמצאים גם הימים המיוחדים. ברגע אקראי אחד, כאשר דיברנו על יום מעניין שהוא מצא, הבנתי שיש כל כך הרבה ימים, ואז עלה הרעיון לכתוב עליהם בלוג.

הרעיון לקשר בין ימים מיוחדים לבין עסקים קיבל דחיפה נוספת ממקום בלתי צפוי: חבר טוב אמר לי שאני מוזר. במקום להירתע ולפחד מהמוזרות, החלטתי ללכת אתה בכל הכוח ולהיות הכי מוזר שאני יכול, כי מוזר זה בידול, וכך הגעתי לבלוג שכולו בנוי על מוזרויות 🙂

רוצים עוד ממני?

בואו לעקוב אחרי בפייסוש, שם אני מנהל את המשחק הממכר והמרגש שעוזר לכם לשים לב לפרטים: מה לא בסדר בתמונה.

יש גם לינקדאין אם זה מעניין אתכם

וכמובן אפשר לשלוח מייל ל-gilad@specialdays.co.il.

אל תפספסו אף יום!

הירשמו לניוזלטר ותקבלו פוסטים על ימים מיוחדים שמתרחשים היום, כדי שתוכלו לחגוג אותם יחד עם שאר העולם :) אם לא תאהבו, יש כפתור הסרה בגוף המייל.

שתפו כאילו אין מחר!

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב telegram
Telegram

השימוש באתר מהווה הסכמה מפורשת למדיניות הפרטיות. קראו אותה, היא לא נושכת.